Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

Harapan Awek Pada Balaknya.....

More
16 years 9 months ago #18915 by iza
seladangganas wrote:

iza wrote:

hmm..sebenarnya..bagi iza..sifat2 yg ade kat atas tu bukan harapan iza pada bf iza..kot..

tapi harapan aku kat husband aku..pe barang...kat bf.. nk arr menda ni semua ada kat husband kiter...baru gempakk...:whistle:

p/s: im not looking for pakwe but looking for \'Someone\' special..pakwe leh carik ramai2..tapi yg \'Satu\' tu...susah nk carikk wooo...;)

tinggi harapan awek nak dapat balak yg gewd in what they want...but mcmana lak ngan guys sume??sama gak ker??or sebaliknye...terima seadanya is ayat yg always i heard...huhuhwakakwakak

:lol: :lol:
ps:jgn marah iza quote ko...saje je...hahahaha

hahahah aku quote kau blk seladang...hmm..seladang..jg ganas2 tau...nanti semua awek disqualified..hmm..boring lah citer psl jodoh...wahahah...

citer lah psl seladang mengamuk ker...seladang training ker...seladang naik basikal ker...apa2 jelah yg berkaitan dgn seladang...

hmm..minat plak aku dgn seldang sekor ni..wahahahah...:woohoo:

p/s: aku pencinta binatang..ekekek..
More
16 years 9 months ago #18932 by seladangganas
iza wrote:

p/s: aku pencinta binatang..ekekek..

huhuhu...gembira gak jadik menatang nieh...ader gak pencinta

binatang...ingatkan pencinta wanita jerk...wakakaka

:woohoo: :woohoo:
More
16 years 9 months ago #18961 by kambenk
ahahhaahhahaa... kesimpulan dari tajuk harapan awek pada balaknya ialah
sayangilah awek awek disekeliling anda! MALAYSIA BOLEH!
More
16 years 9 months ago #19200 by zaciko
:cheer: pencinta binatang ek iza.... ingatkan pecinta alam... :laugh:
More
16 years 9 months ago #19204 by raga
Wanita ( perempuan ) itu bukan dijadikan dari kepala,
untuk di jadikan pemerintah,

Wanita ( perempuan ) itu tidak pula dijadikan dari kaki,
untuk di pijak dan di injak,

tetapi Wanita ( perempuan ) itu dijadikan dari rusuk yg kiri,
berdekatan dengan tangan untuk di lindungi,
berdekatan dengan hati untuk disayangi.
More
16 years 9 months ago #19228 by zaciko
Btul tu raga! walaupun wanita (perempuan) tu hanya rusuk kiri bg lelaki, tetapi dia penting untuk menjaga hati lelaki. Kalau lelaki bijak membentuk, elok la rusuk tu jaga hati si lelaki.
Tapi hati-hati. Jgn sampai patah, nnt hati si lelaki yg sakit tertusuk rusuk tu sendiri.:)
More
16 years 9 months ago #19230 by maRShmaLLow
huhu btol2 tu..ape2 pun kiter ni x bley berharap...sbb harapan x semestinya semuanya akan tercapai...yg penting ikhlas dlm percintaan..x kira perempuan maupun lelaki..<br><br>Post edited by: maRShmaLLow, at: 2007/06/19 23:35
More
15 years 10 months ago #25667 by orked ecstasy
masih wujudkan lelaki cm 2?
hurghh...susah nk jmp lelaki cam2 sekarang neh! :dry:
More
15 years 10 months ago #25678 by guydacosta
eh pasal apa ntah citer nie.. dh lupa plak... nk uturn.. cam malas je.. hikhik!..
More
15 years 3 months ago #29471 by cik_mawar
:kiss:
Insyallah kita boleh jumpa lelaki macam tu tak 100% macam tu...70% pon leh..tapi sebelum tu kita kena lah jadi wanita spt itu... insyallah..semua nya telah ditetapkan..:):blush:
More
15 years 3 months ago #29472 by chod
mawar ..yg baki 30% camna nak menilai kan dia ..ape dia kriteria yg masih ujud dlm baki 30% tu..:P
More
15 years 3 months ago #29474 by Bropian
takyah nak mengharap sangat lah...cari lain jer pe susah....wat sakit otak jerk..B)
Time to create page: 0.525 seconds