Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

CINTA - Keperluan @ Kehendak???

More
15 years 1 month ago #31740 by fazna_cute
betull..
tapi bagi sy laa,
sy sering tertanya2,apa itu cinta? adakah ia kehendak sy? @ sekadar keperluan sy sahaja? apabila sering melihat org bercinta terutamanya org di sekeliling sy:unsure:
banyak betul soalan sy bab cinta nie
More
15 years 1 month ago #31752 by guydacosta
saya belum pernah mengenal cinta.. ahaks!..

ai belom ternoda lagi... auw...
More
15 years 1 month ago #31860 by fazna_cute
biar betul awk x pernah bercinta lagi?
sukar nk di percayai :unsure:
More
15 years 1 month ago #31876 by missfasha
cinta keperluan dan kehendak??
bagi i cinta memang suatu keperluan rohani. cinta adalah sesuatu yg universal sehinggakan manusia menjadikannya sebagai satu keperluan yang dapat memenuhi kehendak manusia itu sendiri.
More
15 years 1 month ago #31887 by Sky_Hanz
missfasha tulis:

cinta keperluan dan kehendak??
bagi i cinta memang suatu keperluan rohani. cinta adalah sesuatu yg universal sehinggakan manusia menjadikannya sebagai satu keperluan yang dapat memenuhi kehendak manusia itu sendiri.

Pasha pon tau la jwb bab ni.. :positive: pasha, stuju la daku dgn statement tue..

Buat Abe guy n Fazna, kalau nak chat msuk la chetroom, xpon kat lua ade shoutbox..
Nak lagi bagus pm id ym jer, kan sng.. xyah la wat spam dgn soal jwb kat post.. Tuan tanah pon dah tinggal kan pesan tue... :positive:
More
15 years 1 month ago #31946 by guydacosta
hahaha.. kata nk jadi spammer... hahaha~~~
x pasal2 kena warning... baek la mod sky...

cinta tu x bermakna bagi saya kalu bukan kehendak saya... tapi saya memerlukan cinta tuk idup...tanpa cinta, saya bagaikan jasad tanpa nyawa... muahahaha~~~
More
15 years 1 month ago #31956 by Sky_Hanz
guydacosta tulis:

hahaha.. kata nk jadi spammer... hahaha~~~
x pasal2 kena warning... baek la mod sky...

cinta tu x bermakna bagi saya kalu bukan kehendak saya... tapi saya memerlukan cinta tuk idup...tanpa cinta, saya bagaikan jasad tanpa nyawa... muahahaha~~~

Mintak maaf yer mod bro guy, nk jdi spammer ok jerr.. tapi syg kan kalau topic kena lock.. fiq pon dah bgtau kat post dia, lagi pon ni post guy kan.. huhu

Cinta xsemestinya pd kekasih, pd keluarga & kwn pon bole diketogerikan juga.. So just ia juga memerlukan keperluan dan kehendak setiap insan dlm cinta mencintai org tersayang.. B)
More
15 years 1 month ago #31974 by fazna_cute
hahahahahahaha..
cinta tue univesal....
kdg2 sy merasakn cinta tue keperluan sy dan kdg2 sy rasa cinta tue kehendak sy mcm skrg yg sy alami
More
15 years 1 month ago #32049 by guydacosta
ermm guy rasa.. kt thread guy nie.. guy x kisah la korang nk buat spam ke apa ker.. janji korang seronok berforum... forum pon bertambah meriah.. xde la lesu jer...

so korang jgn risau.. guy tkkan delete korangnyer post.. mari la kita berforum... spam tu skali skala apa salahnyer... akakakaka~~~

:smoke: :smoke:
More
15 years 1 month ago #32052 by Sky_Hanz
Layan kata mod guy.. keperluan bercinta dgn forum kehendak hati nak spammerrr.. muahahahhaa :laugh: :laugh: :laugh:
More
15 years 1 month ago #32058 by fazna_cute
skrg nie sy merasakn malas nak layan cinta...
itu kehendak dan keperlun sy tok x melayan cinta
More
15 years 1 month ago #32083 by guydacosta
janji kamoo happy sudah....:P :P :P
Time to create page: 0.518 seconds