Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

Koleksi Gambar: Cadangan

More
15 years 10 months ago #25425 by guydacosta
juz cadangan aje nie..
kalu boleh gambo yg dipost tu gambo yg real, i mean yg diambil oleh kita sendiri..snap by ourself.. dan bukan yg dicopy dari mana2 lama web.. so nampak lebey.. apa ni.. cam ada value la.. org pon lebey menghargai dan seronok ditatap...

cam artis.. kalu kita ada gambo diorang semasa apa2 events ker... jom heboh ker.. konsert ker... apa2 je la.. kita tgh posing ngan dia ker.. kekadang tu, kita tgh shoping.. ada terpandang artis kan??? haa gambo cam nie la...

kalu sultan lak.. mana tau masa dia dtg melawat kg kita.. kita terima pangkat ker.. muehehe~~

kalu buah.. lagi la senang.. sekarang ni pon dh nk masuk musim buah.. amik je ngan pokok2 dia skali.. pastu close up buah dia plak...

and so on...
More
15 years 10 months ago #25431 by khumaira
ASSALAMUALAIKUM....

ALHAMDULILLAH PD YG SUDI BERIKN PNDPT.MEMG ITU YG DIHARAPKN.
SESEORG TELAH HASILKN SEBUAH IDEA,MANAKALA YG LAINNYE MENAMBAH APE YG MASIH KURANG.

KLU RASE ADE KEKURANGAN DLM SESEBUAH ARTIKEL,KOLEKSI ATAU BAHAN DLM SESUATU FORUM TU,MAKA DIHARAP SAMA2 MEMPERBAIKINYA.KITA HASILKN SESUATU BKN HNDAK MENAIKKAN NAMA SNDRI TTP DEMI UTK KEPENTINGAN BERSAMA.

DIHARAP SLPS INI ADE AHLI YG CUBA MMBUAT PERUBAHAN PD SESUATU FORUM BERDASARKN KREATIVITI MASING2.KRN X SEMUA YG ADE DISINI YG BEGITU ARIF DLM SEGALA HAL.
SESIAPA SHJA BOLEH HASILKN PELBAGAI PERKARA TTP BLM TNTU DPT MEMUASKN HATI SEMUA ORG.

DIHARAP AMBIL IKHTIBAR DR PENJELASAN INI.KLU ADE SESIAPA YG LEBIH MAHIR ATAU MMPU PERBAIKI APE SAJA KELEMAHAN DLM SESUATU KANDUNGAN FORUM,SILA TAMPIL UTK MMBUAT PERUBAHAN YG MMBINA.SEKIAN ,,,WASSALAM....
More
15 years 10 months ago #25446 by guydacosta
alamak kak ku.. jgn la seyes sgt... lek arr kak ku...

rilek bertambah komplek plak.. huhu~~
More
15 years 10 months ago #25455 by kulat_biru
hahhhhh...aper ko dah lakukan guy......
ayokkkk...kak ku dah sentap...
heheheh...yeke kak ku...:silly:
More
15 years 10 months ago #25481 by guydacosta
nothin... but kak ku ni cam emosi terganggu jer... period kot! wakaka~~
tapi.. sejak2 akhir2 ni, lain mcm jer guy tgk... nape ek kulat???
More
15 years 10 months ago #25484 by kulat_biru
hehehe...wat2 xphm plak ko nih guy...
kang aku bgtau kang...dah msk topik lain lah plak....

adakah kak ku itu gadis misteri yg menjadi persoalan selama nih..???
hahahaha....kalo idak ms kan kak ku nak terasa ati ngan ko guy...
hahahaha....ayokkkkk....:silly:
More
15 years 10 months ago #25489 by guydacosta
kak ku... gadis misteri???? muahaha~~ adeh kulat.. ko biar betol... ko buat lawak ke apa nie.. suspen pon ada... mana ko dpt sumber nie... leh caya ker...
More
15 years 10 months ago #25491 by kulat_biru
cehhhh...ada ker ptt ko ckp aku wat lawak....hehhhh....:P
aku siyes ar...hahahah...pape pun ko kene pujuk gak kak ku...
aku rasa dia kecik ati ar ngan kata2 ko...(yeke kak ku....)
kalo x xpela...alhamdulillah...selamat ko guy...
kalo x naya ko guy...korg dah ar sama2 jd moderator dlm
website nih...kalo dah msg2 xngam camner nak handle website
nih spy jd lebih cemerlang...gemilang...dan terbilang...
ewwwaaaaaahhhhhh....hahahaha....:silly: (cam dah merepek jer aku nih...)
More
15 years 10 months ago #25497 by guydacosta
ye la kulat... kulat x baca abis nie... kulat cuba tanya yg lain.. betul ke??? kalu betul.. aiseh, mati den... yaaa ampun...

ala.. gandingan kitorang memang mantap pon... kulat dun worry... muahaha~~

apa yg penting, kulat nk bergandingan ngan sapa plak??? huehuehue~~

mana koleksi gambo kulat???
More
15 years 10 months ago #25501 by shafique
terang sket kat aku pasal per topik nie.. aku tak dapat tangkap lagi apa yang korang nak.. ada idea tapi nak tau apa planning korang sebelum aku bentangkan idea.. mana tau kena ke idak.
More
15 years 10 months ago #25509 by guydacosta
fiq baca first post tu.. paham kot.
ni laa si kulat niee. tetiba merepek merapu kat sini.. muehehe~~
More
15 years 10 months ago #25513 by shafique
guydacosta tulis:

juz cadangan aje nie..
kalu boleh gambo yg dipost tu gambo yg real, i mean yg diambil oleh kita sendiri..snap by ourself.. dan bukan yg dicopy dari mana2 lama web.. so nampak lebey.. apa ni.. cam ada value la.. org pon lebey menghargai dan seronok ditatap...

cam artis.. kalu kita ada gambo diorang semasa apa2 events ker... jom heboh ker.. konsert ker... apa2 je la.. kita tgh posing ngan dia ker.. kekadang tu, kita tgh shoping.. ada terpandang artis kan??? haa gambo cam nie la...

kalu sultan lak.. mana tau masa dia dtg melawat kg kita.. kita terima pangkat ker.. muehehe~~

kalu buah.. lagi la senang.. sekarang ni pon dh nk masuk musim buah.. amik je ngan pokok2 dia skali.. pastu close up buah dia plak...

and so on...

sy rsa plak kan amik gambo dari mana pon tak per as long menggambarkan apa yang kita cuba sampaikan. melainkan tutorial mestilah print screen anda sendiri. lagi bagus jika pos anda menggunakan gambar sendiri tapi adakalanya ikut jenis pos, susah nak dapat gamba sendiri, unless bahagian TUTORIAL r. mcm resipi susah sket kan tak kan nak masak semua tue amik gamba dia kan. kalo mcm lain2 tue kita amik gambar berkaitan dan sekadar hiasan katakan tapi mesti la berkaitan. if tak jgn letak gamba. senang jer. so bagi hau hal nie tak menjadi masalah sgt asalkan saiz gamba tak jejas template forum dan lain2.. jgn kecik sgt gambanyer. biar seswai.

• Pakai gambar dan saiz yang sesuai.
  • Jangan hotlink gambar dari laman asal. Sila upload ke Photobucket atau lain2.
    Beri kredit kepada pemilik asal gambar/artikel.

• Rasanya dah clear topic nie dan saya akan closed. Sekiranya ada isu, sila PM saya.
    Time to create page: 0.508 seconds