Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

Tee Shirt Fungkur.org

More
15 years 9 months ago #26253 by master_xecko
weirdlilgurl tulis:

wah wah..
kreatif nyer korg2...
design cun cun lak tu..
master_xecko nye design baju hitam tu dah ok..
cuma..tulisan dia nampak mcm tenggelam sikit laa..
putih tu dah cukup lawa dah..
design baju hunny utk gegirl nye..nampak cun ..
harap2 boleh bawak ke depan la ye:P B)

Tenkiu 4 da comment syima...master akan cube mengimprovekan diri dalam bidang ni ok....yezzzaaa:lol:
p/s : cik hunny punyer design bleh wat duit 2 hehek:lol:
More
15 years 9 months ago #26254 by mira1384
Replied by mira1384 on topic Ruj:Tee Shirt Fungkur.org
yes..mmg kreatif tol la dorang ni..sume design cun2..
suke hunny pny design for girl..cute sgt2...:)
More
15 years 9 months ago #26255 by ciPuding_7
shafique tulis:

yang ada kat haku logo tue tak ar besar ngamm2 yang pakai kat site tue. Logo pon dicipta oleh cipuding..

heh.. hampir terlupa.. ada gak rupanya contribution aku kt sini..

kalo buat t-shirt tu, kasik aa free kt aku 1..
nak kasik berkat lg bisness korang tu.. kuikuikui..:P

p/s: just a brief info about the logo which i bet u\'ll never know about this before....

colour: black which mean elegant and mystery
image: arabics letter which written by myself using adobe illustrator, \'fa\' means \'fungkur\' or the webmaster\'s name, as a symbolic of the islamic citizen and written in standard arabics calligraphy
slogan: SENSE OF WORTH - have the same meaning with \'SELF-ESTEEM\' (kepuasan diri - i love this word so i tried to put that as the slogan)
slogan colour: green which is the webmaster\'s fav colour... evergreen beb...

just for ur info..
setiap coretan itu ada maksudnya.. tp hanya designer saja yg tahu.. sama juga seperti designer² t-shirt itu.. kan?
jeng3... end.
More
15 years 9 months ago #26258 by Bropian
Replied by Bropian on topic Ruj:Tee Shirt Fungkur.org
Dah boleh order?? berape harge?? Camne nak order??...dah order berape lama leh dapat??Bila siap??Ade jual kat mane??pasaraya??,kedai runcit,pasar tani,pasar malam...??
More
15 years 9 months ago #26260 by master_xecko
Bropian tulis:

Dah boleh order?? berape harge?? Camne nak order??...dah order berape lama leh dapat??Bila siap??Ade jual kat mane??pasaraya??,kedai runcit,pasar tani,pasar malam...??

bro g wakaf che yeh beli bundle...kirim ko kawe sow deh
More
15 years 9 months ago #26263 by shafique
Replied by shafique on topic Ruj:Tee Shirt Fungkur.org
cukup ujung bulan nie aku akanminta fungkur adakan pool untuk design2 terpilih. pastu baru kia proceed ke next stage.
More
15 years 9 months ago #26303 by hunnyville
kiter suka sumer design
cam nak beli sumer jer
hikhikhik...

:laugh:
More
15 years 9 months ago #26304 by atinko
Replied by atinko on topic Ruj:Tee Shirt Fungkur.org
nak bagi 1 ja pendapat tuk designer².. design cun melecun.. tapi aku rasa apakata t-shirt tu berkolar V.. lagi nampak smart... n then, printing dan kualiti baju biar yg elok, mahal ckit pun tak per bcos bleh tahan lama..... B)

p/s; baju² fungkurs lepas melepas.... :angry:
More
15 years 9 months ago #26309 by ladies
Replied by ladies on topic Ruj:Tee Shirt Fungkur.org
Minat gak...

Cantik-cantik dan kreatif kesemua design2 tu...tak tau mana satu nak pilih.
More
15 years 9 months ago #26311 by Bropian
Replied by Bropian on topic Ruj:Tee Shirt Fungkur.org
shafique tulis:

cukup ujung bulan nie aku akanminta fungkur adakan pool untuk design2 terpilih. pastu baru kia proceed ke next stage.

Canteeeekkkk..... cepatkan sikit
More
15 years 9 months ago #26330 by atinko
Replied by atinko on topic Ruj:Tee Shirt Fungkur.org
aku ada lagi 1 pendapat.. apa kata ko FIX kan 1 desgin je.. baru laa ada identiti... cuma akan ada cop tambahan utk aktiviti² yg akan diadakan.... contohnya, cop di dada sebelah kanan/kiri \"2nd Fungkurian Gathering (tarikh)\" or \"Fungkurian@Penang (tarikh)\"... bleh wat koleksi nnt... B)
More
15 years 9 months ago #26338 by shoradhi
Replied by shoradhi on topic Ruj:Tee Shirt Fungkur.org
atinko tulis:

aku ada lagi 1 pendapat.. apa kata ko FIX kan 1 desgin je.. baru laa ada identiti... cuma akan ada cop tambahan utk aktiviti² yg akan diadakan.... contohnya, cop di dada sebelah kanan/kiri \"2nd Fungkurian Gathering (tarikh)\" or \"Fungkurian@Penang (tarikh)\"... bleh wat koleksi nnt... B)

hurm, aku rasa xbest je buat cenggitu...hehehe, sorry...bukan per...kalo sama je...nampak mcm satu je baju...kalo lain, obvious nampak banyak baju...lagipun,tulisan / cop tu, kecik je...org susah nak perasan...so, nampak mcm pakai satu baju je...tulah pendapat aku....hehehe...jgn mara, nanti kena jual...:P

nie aku buat lagi dua design...habes je xam programming tadi, lantas kau buat...ekekeke...tensen exam...ok, layan...

p/s:aku amek hint c puding7.;)

Design 5
500

Design 6
500

klik gambar untuk resolusi yang lebih tinggi. Sorry, nie je termampu...:unsure:
Time to create page: 0.522 seconds