Remember Me     Forgot Login?   Sign up  

MAWI vs INA

More
17 years 6 months ago #11134 by delang
MAWI vs INA was created by delang
waaa....antara mawi dan ina...
bukan lawan gaduh ke ape..
ntoh la..
ape komen korang...
malam ni diorang akan keudara bersama, sorang bersama astro dan sorang bersama RTM..
adakah cinta mereka akan terpaut kembali?
adakah mawi akan terima ina kembali?
anda sokong yang mane?
adakah ina mampu menandingi populariti mawi?
More
17 years 6 months ago #11138 by guydacosta
Replied by guydacosta on topic Re:MAWI vs INA
erm... bagi guy la kan, guy x kisah ler sapa yang popular.. sebab dua2 pon guy x minat... x kisah la apa nk jadi kat diorang nie... memang kemarut glamour la diorang nie... sebab tu cinta diorang x ke mana... baru kena ujian sikit dh kecoh2.. itu la.. ini la... memang patut pon... hahaha.. puas hati aku!
More
17 years 6 months ago #11140 by ieyja
Replied by ieyja on topic Re:MAWI vs INA
huhuuu..
ieyja dh tgk pon rancangan mawi ngan ina ni mlm tadik..
hmm.. not bad laa..
but for me.. ina tue terlalu mengikut emosi sbnayerr..
suppose relax j dh la.. kaum hawa ni x selemah yg disangka sbnanyerr..
tp xtau la naper ina ni lak smpe tahap camtu.. siap nyanyi penawar rindu kunun.. mc2 btol.. paper pon.. me respek la sama mawi.. mmg pande jwb soalan.. x mcm si ina.. lain yg rosyam tnyer lain plak yg dia jwb.. hampeh j..
n me gak rasa, kemungkinan dowang ni nk bersatu blik mugkin x la kot coz mawi tu nmpk cam dh kering ati j even kekadang terentuh gak kata2 ina tue..
More
17 years 6 months ago #11145 by khizalid
Replied by khizalid on topic Re:MAWI vs INA

erm... bagi guy la kan, guy x kisah ler sapa yang popular.. sebab dua2 pon guy x minat... x kisah la apa nk jadi kat diorang nie... memang kemarut glamour la diorang nie... sebab tu cinta diorang x ke mana... baru kena ujian sikit dh kecoh2.. itu la.. ini la... memang patut pon... hahaha.. puas hati aku!

aku sokong guydacosta...... banyak isu lain yang perlu ambik perhatian ........
More
17 years 6 months ago #11146 by iza
Replied by iza on topic Re:MAWI vs INA
huhu....iza tk tgk sgt..just tgk2 mcm tu..sbb dorg nyer kes ni...betul2 buat aku nk sepak jer sorg2...(ya bang..)

tp kesimpulan dari hbgn and konflik antara dorg yg iza leh buat ialah(ya bang..)....aku respect kat INA sbb dia bangkit dpn facing all the mawi fanz..(ya bang..)dn jugak press sbb nk tegakan blk maruah dia dan keluarga..yg di tomah...(ya bang...)

tp dia pon satu ngok..(ya bang..)sbb ape yg dia buat..tu semua memalukan diri dia blk...(ya bang...)aku tk kisah kalo dia nk berdepan dgn press...tp tkyah arr..sampe nk nyanyi2..buang masa jer..(ya bang...)nmpk sgt masih menagih cinta...(ya bang...)...(cint pertama Bang...)

ape2 pon...campur tgn org ke-3 smmgnyer boleh menyebabkan keburukan dari kebaikan...(ya bang..)

P/S: Abg Mawi jgn seday2...IZA ttp disamping abg....ya bang...ya bang...ya bang..ya bang...ya bang...ni janji iza ...ya bang....ya bang...muahahaha...:woohoo: :laugh: biarlah cinta pertama abg berlalu..bersama angin...dan jadikan cinta kedua abg bersama IZA....kekal selamanyer...YA bang....Ya bang...kan bang..??:P :P :P :woohoo:<br><br>Post edited by: iza, at: 2006/08/29 15:56
More
17 years 6 months ago #11155 by Hondaex1991
Replied by Hondaex1991 on topic Re:MAWI vs INA
iza wrote:

huhu....iza tk tgk sgt..just tgk2 mcm tu..sbb dorg nyer kes ni...betul2 buat aku nk sepak jer sorg2...(ya bang..)

tp kesimpulan dari hbgn and konflik antara dorg yg iza leh buat ialah(ya bang..)....aku respect kat INA sbb dia bangkit dpn facing all the mawi fanz..(ya bang..)dn jugak press sbb nk tegakan blk maruah dia dan keluarga..yg di tomah...(ya bang...)

tp dia pon satu ngok..(ya bang..)sbb ape yg dia buat..tu semua memalukan diri dia blk...(ya bang...)aku tk kisah kalo dia nk berdepan dgn press...tp tkyah arr..sampe nk nyanyi2..buang masa jer..(ya bang...)nmpk sgt masih menagih cinta...(ya bang...)...(cint pertama Bang...)

ape2 pon...campur tgn org ke-3 smmgnyer boleh menyebabkan keburukan dari kebaikan...(ya bang..)

P/S: Abg Mawi jgn seday2...IZA ttp disamping abg....ya bang...ya bang...ya bang..ya bang...ya bang...ni janji iza ...ya bang....ya bang...muahahaha...:woohoo: :laugh: biarlah cinta pertama abg berlalu..bersama angin...dan jadikan cinta kedua abg bersama IZA....kekal selamanyer...YA bang....Ya bang...kan bang..??:P :P :P :woohoo:&lt;br&gt;&lt;br&gt;Post edited by: iza, at: 2006/08/29 15:56

aku rasa nak baling je batu kat tv kedai makan tu tengok ina cakap YA BANGGG!!! hahaha.. nasib baik kat kedai makan kalau kat umah dah pecah tv aku.. sob... sob.. lepastu tak dapat aku tengok TV :woohoo:
More
17 years 6 months ago #11280 by iEn
Replied by iEn on topic Re:MAWI vs INA
hmm.. tiada komen untuk itu.. seharusnya kisah lama lebih baik ditutup.. dah terputus di tengah jalan untuk apa lah nak diungkitkan lagi.. kalau dah takleh nak berterus terang sgt buat apalah perlu diprogramkan ke stesen tv ?? tadi berita tv1 bg pengumuman siaran tersebut takkan diulang lagik.. aaa.. baguih lar pon.. hehe! :evil:
More
17 years 6 months ago #11291 by fatlee
Replied by fatlee on topic Re:MAWI vs INA
aku tengok sekejap je rancangan tu. ade la dlm 10 minit gitu. aku tengok pun sebab time tu once nyanyi lagu dealova. best gak suara dier nyanyi live.
More
17 years 6 months ago #11305 by nizam
Inikah wartawan yg lahir selepas kemerdekaan ??? KLIK bawah nie...

Ulasan Wartawan selepas Merdeka

Asskum ,

Kali nie Nizam ingin mengulas balik lontaran kaca mata wartawan Bharian terhadap isu berbangkit siaran Langsung Mawi-Ina Kulai.

TIDAK SEHARUS nya wartawan yang mewakili sebuah syarikat akhbar tempatan mengulas dengan cara sebegitu. Saya amat pelik juga bagaimana seoarang wartawan yg ditugaskan untuk mengulas isu berkaitan dengan artis popular dengan bekas tunangan yg heboh diperkatakan diseluruh negara.

Secara peribadi , sebaiknya mereka (wartawan ) perlu mengulas dengan lebih bijak . Biar pun tidak menyokong atau memendam rasa meluat sekalipun pada seoarang individu tsbt , adalah lebih baik buat ulasan yang sederhana .

Kesederhanaan dlm erti maksud sebenarnya, mengulas dengan cara keseimbangan tanpa memihak mana-mana yg dirasakan . Ini bukan artikel di blog ataupun diforum untuk menyatakan hasrat dihati. INI AKHBAR TEMPATAN.seluruh Malaysia membeli dan meneluarkan hasil dari titik peluh sendiri hanya kerana untuk membacahasil nukilan wartawan yg tidak berpuas hati pada seseorang individu??Atau ada pihak yg membayar untuk tujuan tersebut?? Adalah keterlalauan Nizam mempersoalkan sedemikian rupa wartawan Bharian tsbt tanpa soal selidik bukan??

Diharap wartawan Bharian atau teman mereka ..kut..kut terbaca di Fungkurs-network . Mengulas balik dan minta maaf secara terbuka dilain masa. Hanya merugikan masa shj mempersoalkan artis baru tuh yg sedang naik ,bukan shj di Malaysia malah tembusi pasaran negara jiran kita.

p/s Wartawan BH ...Jika rasa teringin sgt nak komen bab artis dgn gossip liar ..jadik lah wartawan majalah artis. Bukan wartawan akhbar saluran masyarakat Malaysia ( info entertainment ANDA) :lol:<br><br>Post edited by: nizam, at: 2006/08/31 09:21
More
17 years 6 months ago #11311 by delang
Replied by delang on topic Re:MAWI vs INA
a'a...
surat khabar lain cakap lain...
pelik tul la gan surat khabar nih...
pape pon bende dah selesai..
amik iktibar darinye..
ade baik dan buruknye..B)
More
17 years 6 months ago #11314 by fatlee
Replied by fatlee on topic Re:MAWI vs INA
x pro langsung wartawan nie...suka hati org la nak cakap ape kat program tu..bukannye dier kene bayar pun...
More
17 years 6 months ago #11339 by iEn
Replied by iEn on topic Re:MAWI vs INA
hmm.. ien pon perasan gak ketika mawi menjawab soalan2 aznil.. aznil nampak serius sekali dalam program tu.. tp mawi ? asyik2 gelak tawa.. ntah larr.. patutnya program tu takyah buat!
Time to create page: 0.451 seconds