The Hackers....

More
11 years 4 months ago #6055 by shafique
shafique replied the topic: Re:The Hackers.... hackers sebenar
Yaya. ur totally rite darkbishop. lupa lak habis ko main uplink. kekeke.. aku main jap jer abis. ces.. dalam uplink leh ar kita hack. kekekeke. ye ye je leh hack duit sampai bank kering. tapi ada btolnyer apa yang darkbishop and Clazirus kata. memang ada kebenarannyer. sebab kita kena low profile. bila kita show off ada lain yang lebih lagi tinggi kepakarannya. hidup kita gitu la.. penuh dengan kesederhanaan. heh, mcm aku kenal jer pengebom berani mati tue. dia lah bomber dialah booter. giler tol. rugi bandwidth weh cakap dia. kekekeke. ko nie bila nk pandai guna windows darkbishop?

AWAS HACKER SENTIASA MEMERHATIKAN ANDA
Correction: Maybe btol gak tapi sebenarnya kita sentiasa memerhati dan diperhati sesama kita. paling penting Yang Esa memerhati kita terus ke dalam apa yang tersirat di dalam hati.

I hate keylogger so I don't trust macro or bot. So why don't you plvl me darkbishop so I can gain level fast? Addicted to CO2.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 years 4 months ago #6057 by mindfreak
mindfreak replied the topic: Re:The Hackers.... hackers sebenar
hrm..aku tak tau arr.xperla kengkawan dia nak jadi hackers...bangga aku.1st time orang dari malaysia jadi hackers.:) .kalau ko dah ada dalam list gov..mesti ko ada dalam list fbi gak kan.list usa national security pon mesti ada kan..bangga2..

aku bukan takat windows,linux..office pon x abes nak xplore lagi.

=er,aku pon nak ngaku la aku hackers kedua dalam malaysia.sebab aku ada hackers black book..~boley gitu darkbishop?~

More
11 years 4 months ago #6059 by Clazirus
Clazirus replied the topic: Re:The Hackers.... hackers sebenar
:evil: cesss~ aku pun nak mengaku sebagai hackers ke3, yakni darkside hackers..muahahaha...marilah join aku...

jeng jeng jejeng jeng jejeng jeng jejeng...jeng..jen..jen..jejeng....(ikut lagu starwars)

apa? mindfreak pun ada hackers black book?

cheis~ aku ada buku ni...hnsss...hnss..

:evil:

More
11 years 4 months ago #6062 by shafique
shafique replied the topic: Re:The Hackers.... hackers sebenar
Jeng jeng jeng jeng jeng jeng [ikut lagu starwars]

Hehe.. aku nak join Clazirus ada bunyik2 darkside sket. hehehe.. long live star wars. so aku jadi haker no. 4 r gitu. Kekekeke Hacking For Dummies. darkbishop ko nk jadi hacker apa plak? marilah gunakan Maikelsoft Tetingkap. Kekekeke.

Aku ada buku teks skolah dulu2 jer.

More
11 years 4 months ago #6063 by mindfreak
mindfreak replied the topic: Re:The Hackers.... hackers sebenar
mari2..sape xder buku?aku torrent.biar ramai sikit jadi hackers.BUkan ape.nak jadikan komunity jer.

Fungkurs=porlog
Fungkurians = hakers

assume as = porlog + hakers = pokers..

uhuk..isk2...judi membaw keburukan.berdosa besar lagi.insap2..

More
11 years 4 months ago #6065 by Clazirus
Clazirus replied the topic: Re:The Hackers.... hackers sebenar
yaaaa~ jadikan fungkurs tempat hackers dan pemain poker berkumpul...mwahahaha...

mwahahaha..marilah menuju kejayaan. Marilah menjadi darkside hacker...

Jeng jeng jeng jeng jeng jeng [ikut lagu starwars]
:evil:

More
11 years 4 months ago #6069 by nizam
nizam replied the topic: Re:The Hackers.... hackers sebenar
:woohoo: Nizam rs bangga lah bila usha cni rmi yg bleh terjemahkan makna hackers . Pernah sahabat bgtau klu nak jadi hackers kena ada pertahanan diri .

Nih nak cite sket pada tahun lepas website Nizam dah dicerobohi oleh hackers . Masya-Allah kejam heckers tuh . Klu zam jd pemimpin tentu amik dia jd FBI Malaysia . Sbb apa ??

Di luar perwatakan dia alim lagi wara`. Setakat bab agama toksah laa nak debat laa. kasyaf sana kasyaf cni . Nizam sempat jd moderator website dia yg dikatakan fofular hujah di forum . Dan masih jd moderator disitu wlupun hakikat nya Nizam dah resign . Gunakan nama Nizam(bukan nama sebenar ) kerana hujahan yg logik . Bukan kerana nak banggakan diri sendiri , begitu laa jika hati terpanggil untuk gulung hujah bg betulkan pandangan terutama diri sendiri.

Berbalik cite tadi... hackers nih gunakan nama moderator website lain (web mmg popular di negara kita) . Tp kelemahan dia (hackers nie) tak bijak melindungi identiti dia . Tuh pun dlm seminggu jugak Nizam traste siapa punya angkara . Mustahil moderator web yg dikatakan hackers nie yg bertanggungjwab melakukan pada website Nizam. Lg pun webiste Nizam bukan susah mana nak hacks sbb HTML shj . Byk kelemahan dr security ,itu x dpt nak nafikan.

Pabila Nizam bincang dgn admin dan moderaor web berkenaan ,akhir nya kisah nih jadikan tauladan dan tak buat tindakan yg serius. Pada mulanya mmg bengang , tp satu modal pada hackers supaya hati-hati dan klu mengaibkan Nizam lagi ,tak agak-agak ambil tindakan undang-undang.
Saluran undang-undang cemana nak mulakan tindakan?? Itu perihal peribadi Nizam dgn hackers tuh . Kalau korang semua kat tempat Nizam bagaimana??

so jika minat sgt nak hackers ,belajar utk diri. Jk hati diselubungi hawa nafsu x dibendung crackers memainkan peranan nak cuba porak perandakan . Knp tak buat kat web Israel sana tuh , Pentagon security ker.

p/s Jgn ditanya siapa gerangan nya. Sbb dia pun dah insaf dan hanya juruskan pada ilmu dan dakwah Islamiah di webiste dia yg telah cecah register 8 000 dan 300 000 lebih articels .Maybe respek dia pada Nizam ,masih letak Nizam sbg moderator .Wlupun nama moderator hanya icon shj.

Sekian.

More
11 years 4 months ago #6077 by Hackers
Hackers replied the topic: Re:The Hackers.... hackers Insaf
Oklah saya dah insaf akan kesilapan yang telah saya buat,kepada you all tolong maafkan kesilapan saya,jika kau orang tak memaafkan saya saya akan musnah kan semua aplikasi yang saya buat selama ini.saya nak ucapkan kepada rakan2 semua di dalam forum ini atau pun di luar, saya ingin mengucapkan terima kasih kerana menyedarkan saya,saya i9ngin bertaubat kejalan yang benar.saya minta kawan2 semua tolong bimbing saya jika saya buat salah tolong tegur.saya iklas untuk berkawan dengan kau orang semua jangan singkirkan saya seperti sampah.say merasakan sepeti sampah yang disekak di tepi jalan,tiada orang yang menghiraukannya.maafkan saya...... :huh:

More
11 years 4 months ago #6085 by nizam
nizam replied the topic: Re:The Hackers.... hackers Insaf
Ke atas ke bawah kedepan belakang bukan kerja kita . Lalu shj spt biasa . Org yg senantiasa memohon kemaafan adalah org yg senantiasa mengingati mati.Walaupun dlm tak sedar dia tidak hanya ingat mati itu liang lahat, kafan semata-mata .Kerana kehidupan adalah sementara . Dengan hitungan waktu yg ada Mengapa perlu kita buat perkara yg lalai sedangkan amal kebajikan tak sempat untuk dikejari????

More
11 years 4 months ago #6106 by ilche
ilche replied the topic: Re:The Hackers.... hackers Insaf
okeh smua trimas sbb kasi info tntang hackers neh..aku juz nk tau jea...sbb frenster aku kna hack pastu die gie ltak slide die yg ntah ape ntah...tu yg aku hangin tuh....trimas smua..huahuahua...bg hackers di lua sane betobatla kamu..kalo dah ade klebihan bt la bnda tu ke jln yg elok n bkn ke jln yg mnyusah kan org....

cracker tu ape ek...org yg crikan crack ntuk software2 tu keh???

ke biskot cream cracker cap pingpong yg sdp tuh..citer sketla weiii jgn kdekut..huhuhuhu...:whistle:

More
11 years 4 months ago #6115 by Clazirus
Clazirus replied the topic: Re:The Hackers.... hackers Insaf
ilche:

sila baca first page thread nih. ada penerangan mengenai crackers. :P

:silly:

More
11 years 4 months ago #6125 by darkbishop
darkbishop replied the topic: Re:The Hackers.... hackers Insaf
yehh dark jadi hacker no...0.. paling awal sekali... heheh sebab no 1 dh ada orang amik....... dark pakai buku.....nak pakai buku apa yer...... kejab2 pkpk....buku pafa tahap satu... ikraq 1...wahaha jangan tak tauu... buku ni banyak mesej tersembunyi.......... programming semua ada dlm tu.. seday kepada yang tak memahani isi kandungannye......alamak tazkiran rabu la pulak.....ala... nnt la dark belajar guna windows syapiq... malas la... susah giler guna windows.. hanya orang giler je cukup giler nak guna windows.......

kepada yang tengah create applikasi open soure tu.. apa kata cuba guna open soure os dulu.. baru la paham apa benda yang kita namakan open source........wassssup... wahahahahah

wanna plvl people for VP but im alwiz in lab.wanna hunting i alwiz have to help guild member pk people.wat can i do...inferit is my role model

Time to create page: 0.282 seconds